OSUSZANIE BUDYNKÓW

osuszanie budynkow

WYKONUJEMY:

 • Osuszanie izolacji podłóg.
 • Suszenie tynków i posadzek.
 • Osuszania izolacji dachów.
 • Osuszanie styropianu.
 • Osuszanie wełny mineralnej.
 • Likwidowanie skutków nieszczelności instalacji C.O.
 • Usuwanie skutków nieszczelności instalacji wod-kan.
 • Usuwanie wilgoci z płyt fundamentowych.
 • Pozbywamy się nagromadzonej wody z powierzchni płaskich.

KIEDY OSUSZAMY?

 • Po zalaniach wszelkiego typu budynków.
 • Gdy występuje nadmiar wilgoci technologicznej.
 • Przy zawilgoceniu pomieszczeń mieszkalnych.
 • Przy zawilgoceniu pomieszczeń użytkowych.
DLACZEGO MY?

wykwalifikowana ekipa

Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia i setki zrealizowanych zleceń bezpośrednio przekładają się na wysoki poziom świadczonych usług.

profesjonalny sprzęt

Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu uznanych marek. Dzięki temu nasze działania cechuje wysoka skuteczność oraz efektywność.

konkurencyjne ceny

Regularnie sondujemy rynkowe stawki oferowanych przez nas usług i staramy się, aby nasz cennik był atrakcyjny na tle konkurencyjnych ofert.

OPIS USŁUGI:

Podstawą naszej profesji jest kompleksowe osuszanie budynków, rozumiane jako szereg działań zmierzających do usunięcia nadmiaru wilgoci z podłoży do bezpiecznego poziomu. Zazwyczaj sytuacje, z jakimi mamy do czynienia to potrzeba pozbycia się wilgoci technologicznej z budynków oraz osuszanie po zalaniach. Pierwszy przypadek dotyczy między innymi suszenia świeżych tynków, posadzek, stropów lub powierzchni dachów. Drugi zaś to najczęściej usuwanie wilgoci z zalanych murów, podłóg, stref izolacji czy też elementów wyposażenia.

Bez względu na zakres usługi, są to działania wymagające dużego doświadczenia i tylko wykwalifikowane osoby wykonają je w odpowiedni sposób. Na przykład, przy osuszaniu stref izolacji pod posadzką, używamy specjalistycznych pomp i przy zastosowaniu nadciśnienia lub podciśnienia pozbywamy się stamtąd niechcianej wilgoci. Na wstępie tych prac wykonujemy w posadzce odpowiednią ilość otworów, a następnie w zależności od wybranej metody, odsysamy lub wtłaczamy ciepłe i suche powietrze.
Jedynie poprawne rozmieszczenie otworów we współpracy z odpowiednią mocą przepływającego powietrza gwarantuje pożądany efekt.

Wynikiem wadliwego wykonania osuszania pod posadzkowego będzie pozorne zlikwidowanie powstałego problemu i z całą pewnością niebawem zaowocuje koniecznością jego powtórzenia. Co istotne, sytuacja taka wygeneruje dodatkowe koszty dla poszkodowanego, niejednokrotnie wyższe niż koszt dobrze wykonanej usługi przy „pierwszym podejściu”.

KOSZT USŁUGI:

W związku z wieloma zmiennymi wycena usługi osuszania budynku, a w szczególności osuszania pod posadzkowego ustalana jest indywidualnie. Oczywiście wstępne  informacje można uzyskać po bezpośrednim kontakcie telefonicznym, jednak szczegółowa kalkulacja może mieć miejsce jedynie po wizycie na miejscu zalania.

OSUSZANIE MIESZKAŃ PO ZALANIACH – GDAŃSK – SOPOT – GDYNIA – RUMIA – REDA – WEJHEROWO

Działamy na terenie Trójmiasta (Pomorskie) – Gdańsk , Gdynia, Sopot, Rumia, Reda Wejherowo, Władysławowo, Bolszewo, Jastrzębia Góra, Puck, Bojano, Koleczkowo, Kielno, Pruszcz Gdański, Hel, Karwia, Straszyn, Chwaszczyno, Żukowo, Lębork, Kartuzy.